Bize Güvenen Müşterilerimizle Yaptığımız Çalışmalarımız

Web sitelerinizi sizin istek ve ihtiyaçlarınıza göre şekillendiriyoruz. Bu konuda hızlıyız, biliyoruz aceleniz var, işler yetişmeli. Burada yaptıklarımızı anlatmak yerine göstermek daha doğru olacağından görseller üzerine linkler ekleyerek çalışmalarımıza direk ulaşmanızı sağlayalım dedik.

Yazıyı Paşlaşarak Bize Destek Olabilirsiniz

Müşterilerimizin ihtiyaçları ve beklentileri çalışma alanlarına, yaptığı işe göre mutlaka değişiyor. Bazen kurumsallık, bazen güven verme veya sıcak satış, marka bilinci oluşturma gibi konular ön plana çıkıyor. Dolayısıyla yapacağımız çalışmayı bu kriterlerin ağırlığına göre şekillendirmeye başlıyoruz. İsterseniz bu durumu birkaç çalışmayla açıklamaya başlayalım.

ASKAR Otomotiv için Yaptığımız Web Sitesi

2006 yılında kurulan ASKAR Otomotiv, Japon ve Kore oto yedek parça sektöründe ithalat ve ihracat yapan sektöründe lider firmalardan biri. Kendi bünyesinde bayilikleri olan firma için kurumsal yapı ve markalarını öne çıkarma çok önemli. Sitelerinin satış yapmak yerine bayilere yönelik olmasını istiyorlar. Bayiler siteye girdiğinde hangi markaların hangi ürünlerinin olduğunu görmeliler. Bu marka ve ürünler bayilerde güven uyandırmalı. Bizde bunu sağlamak için öncelikle mavi, lacivert tonların olduğu bir site düşündük. Bu soğuk renklerle kullanıcı güvenini oluşturmayı seçtik. Firmanın zaten bir logosunun olması nedeniyle logonun sahip olduğu renklere bağlı olarak çalışmamızın başlangıcını yaptık.

İlk slayt için ilk banner çok önemliydi ve ASKAR markasını en göz alıcı konuma yerleştirerek kurumsallık mesajının verilmesinin sağladık. Firma hakkında kısa ve öz bilgilerle bunu destekleyerek sektöre ilişkin bir görselle de çalışma alanını vurguladık. Animasyonlu bir girişle hem dikkat çekmeyi hem de firmanın dinamik yapısını göstermeyi istedik.

İkinci slaytta da yine animasyonlu girişlerle tüm markaların şık bir şekilde ziyaretçiye gösterilmesini sağladık. 

Sonraki slaytlarda animasyonu girişlere devam ederek markaları temsili birkaç ürünüyle sunmaya devam ettik.

Duyurularımıza Abone Olabilirsiniz

Dijital Dünyada Aradığınız Güncel Bilgiler

Makalelerimizi Keşfedin

İşinizi Büyütmek İçin Bize Ulaşın!

Bir Kaç satır Yazarak İletişim Kurabilirsiniz