Platform WEB Olarak Yanınızdayız!

Web Tasarım, SEO ve Ads başta olmak üzere sizlere dijital çözümler üretiyoruz.

Hakkımızda

Platform Web size iyi düşünülmüş mobil uyumlu web siteleri inşa ediyor. Böylece günümüz kriterlerine uygun responsive web siteleri ile yeni müşterilere ve kullanıcılara ulaşabilirsiniz.

Dijital dünya biraz karmaşık ve Platform Web olarak bu durumun farkındayız. Ayrıca dünyamız son yıllarda çok hızlı dönmeye başladı bu yüzden ona yetişmekte gerçekten zorlanıyoruz. Öte yandan hepimizin gerçekten uzmanı olmamız gereken konular var. Dolayısıyla herkes her şeyi bilmek zorunda değil ve bilemez. Platform Web olarak dijital dünyayla alakalı sizin kafanızı kurcalayan konuları biz çözüyoruz. Böylece sizin zaman kaybetmeden hedeflerinize doğru ilerlemenizi sağlıyoruz.

Laptop
Smartphone

Web Sitenizi Beraber İnşa Ediyoruz

Sizin ihtiyaçlarınızı dinledikten sonra nasıl bir çalışma yapmamız gerektiğine karar veriyoruz. Bu aşamadan sonra bilgi paylaşımları ve onayınızla sitenizi beraber inşa ediyoruz. İnşaat bittikten sonra artık binanın kullanımını size bırakıyoruz ve bize ihtiyaç duymadan yolunuza devam edebiliyorsunuz. Bu bağımsızlığı da işimiz bittiğinde size verdiğimiz eğitimle sağlıyoruz. Sonrasında 1 ay boyunca teknik destek vermeye devam ediyoruz ve bu süre artık kendi ayaklarınız üzerinde yol almanız için yeterli oluyor. Sıkıntı mı yaşadınız,  “Sıkıntı yoksa, sıkıntı vardır” diyerek yardıma devam. Bu durum aslında sizin için müthiş bir fırsat çünkü sitede arzu ettiğiniz zaman istediğiniz değişiklikleri yapabilmeniz çok büyük bir avantaj.