Web Tasarım

Ortak Akıl ve Tecrübeyle
Etkileyici Web Tasarımları

Web Tasarım Sizi Yansıtmalı

web tasarim calismasi yapan bilgisayar dizayn ustasi
Web tasarımınızı sizin istek ve ihtiyaçlarınıza göre yapıyoruz. Çalışma alanınızın gereksinimleri bu konuda temelleri belirliyor.
İyi bir WEB TASARIMI ancak ortak çalışmayla mümkün olur. İlgi alanınız, sektörünüz veya konunuz ile alakalı bilgilerinizle tasarım tecrübemizi birleştiriyoruz. Kimliğinize uygun renkler ve logonuzla işe başlıyor, tasarımı beraber şekillendiriyoruz. Hedefiniz ister kurumsal yapı ister sıcak satış, iş yerinize müşteri çekme, tanıtım veya hobi amaçlı olsun hiç fark etmez. Doğru reçeteyle sağlıklı işleri beraber yürütüyoruz.

Görsel olarak çekici bir web sitesi çok önemlidir, ziyaretçilerinizi sitenizde daha uzun süre tutar! Aslında her sitenin kullanıcılara vermek istediği mesajlar vardır. Bu mesajlar sahanızda kazandığınız tecrübe, firmanızın güvenilirliği, yaptığınız işlerin veya sattığınız ürünlerin kalitesi olabilir. Konu ne olursa olsun etkileyici bir siteyle ziyaretçinizi mesajınızla buluşturmalısınız.

Web Tasarımda 2 Evrensel Kriter Uyguluyoruz

Web sitesi hazırlarken uyulması gereken temel prensipler 2 kavram altında toplanmıştır. Bunlardan biri UI (User Interface) olarak bilinir. İkincisi ise UX (User Experience) olarak adlandırılmıştır. Bu 2 kavramı beraber inceleyelim.

UI (User Interface) Nedir?

UI kavramını “kullanıcı arayüzü” olarak Türkçeleştirebiliriz. Bu kavram grafiksel öğeleri temsil eder. Sitenizi ve uygulamanızı kullananların göreceği ekrandır. Bu basit tabir konunun rahatlıkla anlaşılmasını sağlaması adına önemlidir. Kullanıcı ekranında yer alan tüm bileşenler, iyi kurgulanmış ve hazırlanmış olmalıdır.

Arayüz kurgusu mutlaka hitap edilen sektöre ve sitenin amaçlarına uygun olmalıdır.